Jest 50 produktów.

Pokazano 1-30 z 50 pozycji

Lista produktów marki Lavazza

Kawa Lavazza należy do najpopularniejszych włoskich kaw. Historia marki rozpoczęła się w 1884 roku, kiedy jej założyciel Luigi Lavazza otworzył sklep, który przekształcił później w palarnię kawy.

Lavazza to marka, o której słyszał każdy Włoch i niemal każdy miłośnik kawy. Kawa Lavazza ziarnista z tej firmy należy do najpopularniejszych włoskich kaw. Historia marki rozpoczęła się w 1884 roku, kiedy jej założyciel Luigi Lavazza otworzył sklep, który przekształcił później w palarnię kawy. Kompozycja mieszanek z wielu różnych gatunków kawy okazała się kluczem do sukcesu Lavazzy, zwłaszcza kawa Lavazza Qualita Oro ceniona za subtelny smak i kwiatowy aromat oraz Lavazza Rossa za swoją wyrazistość.

Dzisiaj, wśród produktów tej marki znajdziemy mieszanki dla każdego: delikatne 100% arabiki jak Lavazza Qualita Oro i ostrzejsze kawy z dużą zawartością robusty typu Lavazza Rossa i Lavazza Crema e Aroma. Jeśli szukasz pysznej, włoskiej kawy, spróbuj koniecznie, jak smakuje kawa Lavazza ziarnista. Dostępne są również produkty gotowe do zaparzenia w wersji sypanej, które na pewno przypadną do gustu osobom w ciągłym pośpiechu. Prawdziwy koneser kawy na pewno doceni smak i aromat każdej kawy Lavazza, dołącz ją zatem do swojej kolekcji